Thursday, February 29, 2024
HomePolitikëEnkelejd Alibeaj mbledh grupin parlamentar dhe Kryesinë në selinë e re të...

Enkelejd Alibeaj mbledh grupin parlamentar dhe Kryesinë në selinë e re të PD

-

Enkelejd Alibeaj ka mbledhur këtë të hënë grupin parlamentar dhe Kryesinë në selinë e re të PD.

Pas vendimit të KAS, Alibeaj bashkë me grupin e deputetëve të tij, kanë zgjedhur të marrin ambiente të reja zyrash.

Me logon dhe emrin e Partisë Demokratike, selia e grupit të Alibeajt ndodhet pranë kryesisë së Kuvendit.

Kujtojmë se KQZ ka regjistruar si PD zyrtare në zgjedhjet e 14 majit, atë të drejtuar nga kryetari i komanduar Enkelejd Alibeaj.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts