Wednesday, July 17, 2024
HomePolitikëKroçera e parë për 2023 nga SHBA në Sarandë, Rama: Ogur i...

Kroçera e parë për 2023 nga SHBA në Sarandë, Rama: Ogur i mirë për sezonin turistik

-

 

Edhe pse në ditë me shi, në Sarandë ka mbërritur kroçeria e parë për 2023, dhe kjo me turistë nga Amerika. Lajmin e ka dhënë kryeministri Edi Rama, i cili e ka cilësuar si një ogur të mirë për sezonin turistik. Saranda është një ndër vendet më të vizituara në sezonin turistik.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts