Wednesday, May 31, 2023
HomePolitikëRama çel ekspozitën e tij në Athinë, i pranishëm edhe kryeministri i...

Rama çel ekspozitën e tij në Athinë, i pranishëm edhe kryeministri i Greqisë

-

Kryeministri Edi Rama ka çelur mbrëmjen e djeshme ekspozitën e tij personale në Athinë.

Kreu i qeverisë ka prezantuar disa nga punimet e tij artistike, ndërsa i pranishëm ka qenë edhe kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis.

Rama ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij dhe djali i vogël, Zaho.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,791FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts