Wednesday, June 7, 2023
HomeAktualitetAmbasada e SHBA reagon për sulmin ndaj Top Channel: Përgjegjësit të dalin...

Ambasada e SHBA reagon për sulmin ndaj Top Channel: Përgjegjësit të dalin para drejtësisë

-

Ambasada e SHBA në vendin tonë ka reaguar në lidhje me sulmin me armë zjarri ndaj zyrave të Top Channel, ku për pasojë u vra roja i sigurisë.

Ambasada e SHBA në Tiranë dënon me forcë sulmin vdekjeprurës ndaj Top Channel dhe i shprehim ngushëllimet më të thella familjes së viktimës. Nxisim agjencitë ligjzbatuese të kryejnë një hetim tërësor që do të nxjerrë përgjegjësit përpara drejtësisë”, thuhet në reagimin e ambasadës.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,803FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts