Wednesday, July 24, 2024
HomePolitikëRama uron presidentin e ri të Malit të Zi, Jakov Milatović: Mbështetja...

Rama uron presidentin e ri të Malit të Zi, Jakov Milatović: Mbështetja që mori u ktheftë në mbarësi

-

 

Kryeministri Edi Rama ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Malit të Zi Jakov Milatovic për fitoren në zgjedhjet presidenciale.

Postimi 

Urime Presidentit të sapozgjedhur të Malit të Zi, dhe mbështetja domethënëse që ai mori nga zgjedhësit u ktheftë në sa më shumë mbarësi për vendin fqinj, me të cilin na lidh pazgjidhshmërisht e shkuara, e sotmja dhe e ardhmja.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts