Saturday, June 10, 2023
HomeAktualitetPresidenti Begaj uron besimtarët katolikë: Shpresa, dashuria dhe jeta e gëzueshme ju...

Presidenti Begaj uron besimtarët katolikë: Shpresa, dashuria dhe jeta e gëzueshme ju bekoftë!

-

Presidenti i Republikës Bajram Begaj, ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve.

Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, Begaj uron që fryma e festës së Pashkëve të sjellë begati në jetën e qytetarëve.

Statusi:

Gëzuar Pashkët për të gjithë besimtarët katolikë!

 

Shpresa, dashuria dhe jeta e gëzueshme që frymë e Pashkëve përcjell bekoftë jetën tuaj!

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,802FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts