Wednesday, May 31, 2023
HomePolitikëErmonela Jaho nderohet me çmimin “Artistja e Vitit”, Begaj: Ambasadore e Shqipërisë...

Ermonela Jaho nderohet me çmimin “Artistja e Vitit”, Begaj: Ambasadore e Shqipërisë në botë

-

Presidenti Bajram Begaj ka uruar sopranon Ermonela Jahon, e cila ka ftuar çmimin “Artistja e Vitit” nga International Classical Music Awards.

Në një reagim në ‘Facebook’ Begaj theksoi se Jaho është ambasadore e shkëlqyer e Shqipërisë në botë.

MESAZHI I BEGAJT

Urime Ermonela Jaho, për çmimin “Artistja e Vitit” nga International Classical Music Awards!

 

Ju jeni një Ambasadore e shkëlqyer e Shqipërisë në botë, ndaj arritjet tuaja artistike kanë duartrokitjet dhe mirënjohjen e të gjithë shqiptarëve!

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,792FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts