Wednesday, May 31, 2023
HomePolitikëBenet Beci: Krenar për fitoren në Shkodër!

Benet Beci: Krenar për fitoren në Shkodër!

-

Benet Beci ka shpallur sot fitoren në Shkodër, pasi rezulton mbi 10 mijë vota në avantazh përballë Bardh Spahiut.

Ndonëse ka ende disa kuti pa u numëruar, avantazhi është i thellë, ndërsa nuk pritet që ky rezultat të thyhet.

Beci në një prej KZAZ-ve shprehu mirënjohje për bashkëpunëtorët dhe numëruesit e votave, ndërsa shtoi se ishte krenar për rezultatin. “Vijoni procesin me qetësi siç e keni bërë. Jemi krenarë për rezultatin tonë”, tha Beci.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,791FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts