Wednesday, May 31, 2023
HomePolitikëPërfundon numërimi në 21 bashki. PS merr 18, Berisha-Meta fitojnë 3

Përfundon numërimi në 21 bashki. PS merr 18, Berisha-Meta fitojnë 3

-

Deri më tani ka përfunduar numërimi në 21 bashki të vendit, nga 61 gjithsej.

PS ka triumfuar në Kamëz, Vorë, Elbasan, Pustec, Kolonjë, Librazhd, Dropull, Tropojë, Roskovec, Libohovë, Rrogozhinë, Këlcyrë, Gramsh, Belsh, Delvinë, Poliçan, Cerrik, Selenicë.

Ndërsa koalicioni “Bashkë fitojmë” ka marrë vetëm tre bashki: Has, Memaliaj dhe Pukë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,792FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts