Wednesday, May 31, 2023
HomePolitikëRama poston foton: Faleminderit!

Rama poston foton: Faleminderit!

-

Kryeministri Edi Rama ka falënderuar të gjithë shqiptarët që votuan Partinë Socialiste dhe kandidatët e saj më 14 maj në të gjithë vendin.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,791FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts