Thursday, September 21, 2023
HomeUncategorizedMesazhi i ministres së Arsimit, Evis Kushi për provimin e parë të...

Mesazhi i ministres së Arsimit, Evis Kushi për provimin e parë të Maturës Shtetërore 2023

-

 

“Suksese nesër në provimin e parë të Maturës Shtetërore 2023
Mësuesit dhe ekipet tona në të gjithë vendin janë në gatishmëri të plotë që ky proces të jetë sa më i mbarë”- shkruan Ministrja e Arsimit Evis Kushi në një mesazh të cilin e ka shoqeruar edhe me videon e mëposhtëme.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,869FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts