Wednesday, February 21, 2024
HomePolitikëMediat ndërkombëtare “New York Times” dhe “Metro” për Shqipërinë: Mrekullia shqiptare!

Mediat ndërkombëtare “New York Times” dhe “Metro” për Shqipërinë: Mrekullia shqiptare!

-

 

“Për Shqipërinë mediat ndërkombëtare “New York Times” dhe “Metro”, të cilat shkruajnë për “Kala Fest” si një event për t’u prezantuar denjësisht me mrekullitë e bregdetit tonë, ndërsa festivalet verore që po shtohen vit pas viti si Kala në Dhërmi, South Outdoor në Borsh, UNUM në Shëngjin, Lova në Livadh etj, janë ndër ambasadorët më të mirë të promovimit, zgjatjes dhe pasurimit të sezonit turistik”- shkruan kryeministri Edi Rama.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts