Wednesday, February 21, 2024
HomeAktualitetRama: 195 mjekë të rinj të punësuar në gjashtë muaj

Rama: 195 mjekë të rinj të punësuar në gjashtë muaj

-

“Skuadra e re e 122 mjekëve të sapo punësuar në kujdesin parësor, ka përforcuar ekipet tona nga veriu në jug.
Në 6 muajt e parë të vitit janë punësuar 195 mjekë të përgjithshëm dhe mjekë specialistë në sistemin shëndetësor publik”, shkruan Kryeministri Rama në një postim në rrjetet sociale

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts