Thursday, May 23, 2024
HomeAktualitetRama: Respekt për policin, shmangu më të keqen

Rama: Respekt për policin, shmangu më të keqen

-

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për plagosjen e policit pas sherrit të ndodhur në Himarë.

Në statusin e tij në Facebook, Rama shprehet se polici i plagos, duke ndërhyrë për të shmangur më të keqen, ndërsa shpreh falënderimet pasi kreu punën e tij duke rrezikuar edhe jetën.

“Respekt për Redin Çaushajn, të riun e Policisë së Shtetit që u plagos duke ndërhyrë dhe shmangur më të keqen mes dy individëve në një sherr të rrezikshëm”, thotë Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts