Tuesday, May 28, 2024
HomeAktualitetFluks i madh qytetarësh në ikje dhe ardhje sot nga porti i...

Fluks i madh qytetarësh në ikje dhe ardhje sot nga porti i Vlorës

-

Fluks i madh qytetarësh në ikje dhe ardhje sot nga Porti i Vlorës.

Mësohet se 1400 pasagjerë kanë ardhur nga Brindisi në Vlorë, ndërkohë rreth 3200 pasagjerë janë larguar sot përmes portit.

Sakaq, raportohet se shumë udhëtarë mbeten pa ikur sot, pasi tragetet nuk kanë kapacitet.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts