Tuesday, July 16, 2024
HomeAktualitetTë gjithë me sytë nga Shpiragu!

Të gjithë me sytë nga Shpiragu!

-

Shpiragu, aty ku kompania  SHELL po vazhdon punën për testimet e fundit, e ku të dhënat janë shpresdhënëse për zbulimin e identifikuar tashmë në nëntokën shqiptare.

Të gjithë janë me sytë nga Shpiragu, atje ku pritet të bëhet historia e dekades shqiptare.

Nëse Shpiragu del me shumë sukses sikurse thuhet nga qeveria, atëhere ekonomia shqiptare ngrihet dhe rritet mirëqënia popullore.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts