Sunday, May 19, 2024
HomeAktualitetMinistrja Xhaçka i përgjigjet Greqisë: I përket drejtësisë, as qeverisë shqiptare dhe...

Ministrja Xhaçka i përgjigjet Greqisë: I përket drejtësisë, as qeverisë shqiptare dhe as asaj greke

-

Ministrja Olta Xhaçka ka reaguar pas deklaratave të ministrit të Jashtëm grek, Giorgos Gerapetritis për çështjen e Fredi Belerit

Xhaçka thotë se fqinjët greke nuk janë të vetmit që kanë të drejtë, duke shtuar se tashmë çështja e Fredi Belerit i përket vetëm drejtësisë shqiptare.

REAGIMI:

Nuk ka mundësi që miqtë & fqinjët tanë grek të jenë të vetmit që kanë të drejtë,kur këmbëngulin në një kërkesë të rrëzuar nga gjykatat shqiptare dhe të qartë për miqtë e partnerët e tjerë, të cilët thonë se kjo është një çështje e drejtësisë shqiptare.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts