Friday, May 24, 2024
HomeAktualitetUrimi i Kryeministrit Rama për fitoren e kuqezinjve

Urimi i Kryeministrit Rama për fitoren e kuqezinjve

-

Kryeministri Edi Rama ka uruar për rezultatin kombëtaren shqiptare të futbollit, pasi mundi Poloninë.

Në një mesazh në rrjetet sociale, Rama i cilëson eurogola, golat e dy futbollistëve shqiptarë.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me dy eurogolat e një mbrëmjeje të paharrueshme në Air Albania Stadium, ku kuqezinjtë i dhuruan të gjithë shqiptarëve një gëzim të madh me fitoren që i nxori në krye të grupit si asnjëherë më parë, ju uroj një javë të mbarë🇦🇱😍🦅”, shkruan Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts