Monday, December 11, 2023
HomePolitikëVizita në SHBA, Presidenti Begaj publikon foton krah Presidentit Biden dhe Zonjës...

Vizita në SHBA, Presidenti Begaj publikon foton krah Presidentit Biden dhe Zonjës së Parë

-

 

Presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj dhe zonja e parë Armanda Begaj, kanë takuar sot presidentin e SHBA-së Joe Biden dhe zonjën e parë, Jill Biden.

‘Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash’, shkruan Begaj krah fotos.

Kujtojmë se Presidenti Bajram Begaj, ndodhet në SHBA në kuadër të Sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts