Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetSulmi me një të vrarë në radhët e policisë së Kosovës, Balla...

Sulmi me një të vrarë në radhët e policisë së Kosovës, Balla bisedë telefonike me homologun Sveçla

-

Në një kohë kur sot e gjithë vëmendja është përqendruar në veri të Kosovës, ku një grup i armatosur hapi zjarr ndaj policisë, ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka zhvilluar një bisedë telefonike me homologun e tij, Xhelal Sveçla.

Bëhet me dije se ministri Balla i ka zhvilluar Sveçlë ngushëllimet për zyrtarin e policisë që ka humbur jetën dhe ka uruar shërim të shpejtë të plagosurve.

Svelça e ka informuar ministrin Balla mbi situatën dhe masat e marra nga Policia e Kosovës.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts