Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetUlje temperaturash dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Ulje temperaturash dhe reshje shiu, parashikimi i motit për sot

-

Moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu me stuhi në veriperëndim, pasdite reshjet do të zhvendosen në lindje.

Temperaturat minimale do të luhaten 16-22 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 23 -26°C në veri, 26 -27°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 10 – 15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 – 5 ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts