Wednesday, November 29, 2023
HomePolitikëMinistrja Elisa Spiropali ndan momente nga takimet me Asambletë e PS Shkodër,...

Ministrja Elisa Spiropali ndan momente nga takimet me Asambletë e PS Shkodër, Vau i Dejës dhe Pukë

-

Momente nga takimet me Asambletë e PS Shkodër, Vau i Dejës dhe Pukë.
Punët e mira, investimet e nevojshme dhe riorganizimi në funksion të përmirësimit të vazhdueshëm janë në themel të përpjekjes sonë të përditshme.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts