Sunday, December 10, 2023
HomePolitikëKryeministri ndan fotot nga Italia: Mikpritje vëllazërore, plane konkrete

Kryeministri ndan fotot nga Italia: Mikpritje vëllazërore, plane konkrete

-

“Mirëmëngjesi, dhe me albumin fotografik të një vizite me plane e projekte konkrete, në atmosferën e mikpritjes vëllazërore dhe vullnetit mbresëlënës të palës italiane, për të thelluar marrëdhëniet e miqësisë tradicionale, marrëdhënieve të partneritetit strategjik, si dhe të interesave të përbashkëta ekonomike, duke lëshuar shumë më tepër potenciali i bashkëpunimit mes dy vendeve tona është i madh, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas fotove që sjell.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts