Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetRama: Nga 1 tetori rriten pensionet me 8.6 për qind

Rama: Nga 1 tetori rriten pensionet me 8.6 për qind

-

“MIRËMËNGJES
dhe duke ju njoftuar se prej 1 Tetorit, mbi 767 mijë pensionistë të të gjitha kategorive do të përfitojnë rritjen në masën 8.6% të pensionit të tyre, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts