Sunday, December 10, 2023
HomeAktualitetTemperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

-

Moti do të jetë me kthjellime në zonën veriperëndimore, vranësira mesatare në juglindje, verilindje.

Temperaturat minimale do të luhaten 10-17 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 23 -28°C në veri, 30 -33°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jete me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 7-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 -4 ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts