Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetRama: Ulen me 99% çmimet e “roaming” mes BE dhe Ballkanit Perëndimor

Rama: Ulen me 99% çmimet e “roaming” mes BE dhe Ballkanit Perëndimor

-

Mirmëngjes, dhe me lajmin e mirë se prej 1 tetorit, çmimet e “Internetit Roaming” mes Europës dhe Ballkanit Perëndimor janë ulur mesatarisht deri 99%, të konkretizuar pas firmosjes së marrëveshjes në samitin historik të dhjetorit në Tiranë, ju uroj një ditë të mbarë“- shkruan Rama në Facebook.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts