Sunday, December 10, 2023
HomeAktualitetRënie e ndjeshme e temperaturave, ja si do jetë moti për ditën...

Rënie e ndjeshme e temperaturave, ja si do jetë moti për ditën e sotme

-

Moti do të jetë me kthjellime në zonën veriperëndimore , vranësira te pakta ne juglindje, verilindje.

Temperaturat   minimale  do te luhaten 9-18 grade , temperaturat maksimale parashikohen  22 -24°C  ne veri , 29 -31°C   ne zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

Era  do të jete me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 7-14  m/sek dhe dallgëzim te forcës 3 -4  balle ne det te hapur .

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts