Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetHapja e Kolegjit të Evropës në Tiranë, Rama: Moment historik!

Hapja e Kolegjit të Evropës në Tiranë, Rama: Moment historik!

-

“U finalizua sot nënshkrimi i marrëveshjes për hapjen në Tiranë të Kampusit të Kolegjit të Evropës, një moment historik, në kuadër të ndërkombëtarizimit të universiteteve dhe të përafrimit me Bashkimin Evropian”, ka shkruar Kryeministri Edi Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts