Monday, December 11, 2023
HomePolitikëRama dënon sulmin e Hamasit në Izrael: Mendimet tona janë me viktimat...

Rama dënon sulmin e Hamasit në Izrael: Mendimet tona janë me viktimat dhe familjet e tyre

-

 

Kryeministri Edi Rama ka dënuar ashpër sulmin e Hamasit ndaj Izraelit në orët e para të kësaj të shtune.

“Dënoj fuqishëm sulmin terrorist të Hamasit kundër Izraelit. Ne qëndrojmë të vendosur kundër terrorizmit. Mendimet tona janë me viktimat, familjet e tyre dhe gjithë Izraelin”, shkruan Rama në X.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts