Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetRama nxjerr pamjet: “Partizani”, një tjetër shkollë e rilindur në Tiranë

Rama nxjerr pamjet: “Partizani”, një tjetër shkollë e rilindur në Tiranë

-

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga gjimnazi “Partizani”, i rikostruktuar dhe i përuruar së fundmi.

“Dhe me gjimnazin “Partizani”, një tjetër shkollë e rilindur në Tiranë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas pamjeve.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts