Tuesday, December 12, 2023
HomeAktualitetJa si mund të regjistroheni për Maratonën e Tiranës për të lobuar...

Ja si mund të regjistroheni për Maratonën e Tiranës për të lobuar për një kauzë

-

Nëse jeni një grup miqsh, organizatë apo biznes dhe dëshironi të promovoni një çështje, Maratona e Tiranës ofron një mundësi të shkëlqyer. Afati për regjistrim është deri sot në darkë. Kjo maratonë, e cila po mbahet për të shtatin vit radhazi, ka bërë një traditë në përdorimin e saj për të sensibilizuar për çështje të ndryshme që kanë një impakt të madh në shoqëri.

Nga ndihma për tërmetin dhe reagimi ndaj pandemisë deri te sfidat mjedisore, kjo maratonë ka qenë një platformë e rëndësishme për organizatat që dëshirojnë të ndikojnë në shoqëri. Shumë organizata kanë marrë pjesë në këtë maratonë dhe kanë kontribuar në përkrahjen e kauzave të tyre.

Po ashtu, shumë biznese kanë marrë pjesë në këtë ngjarje, duke e bashkuar stafin e tyre dhe duke prezantuar fanellat e tyre me logot e tyre të veçanta në Maratonën e Tiranës. Ky ngjarje ka bërë që bashkëpunimi mes sektorit privat dhe komunitetit të jetë më i fortë se kurrë më parë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts