Wednesday, July 24, 2024
HomePolitikëMinistri Mazniku takon Sekretarin e Përgjithshëm të Kongresit të Autoriteteve Lokale dhe...

Ministri Mazniku takon Sekretarin e Përgjithshëm të Kongresit të Autoriteteve Lokale dhe Rajonale të Këshillit të Evropës

-

 

“Në takim me Sekretarin e Përgjithshëm të Kongresit të Autoriteteve Lokale dhe Rajonale të Këshillit të Evropës, z. Mathieu Mori diskutuam për zbatimin e Kapitullit Evropian të Qeverisjes Vendore dhe të drejtat e njeriut në nivel lokal”- shkruan Arbjan Mazniku, ministri për Pushtetin Vendor.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts