Sunday, December 10, 2023
HomeAktualitetPresidenti Begaj uron Shqipërinë dhe Kosovën: Fitore të merituara nga djemtë tanë

Presidenti Begaj uron Shqipërinë dhe Kosovën: Fitore të merituara nga djemtë tanë

-

Fitorja e jashtëzakonshme e Shqipërisë me tre gola ndaj Çekisë dhe po ashtu fitorja e Kosovës, është një festë e madhe kuqezi. Një urim e ka dhënë edhe Presidenti Bajram Begaj.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts