Tuesday, December 12, 2023
HomeAktualitetE dielë, temperatura deri në 28 gradë celsius

E dielë, temperatura deri në 28 gradë celsius

-

E dielë, moti do jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim pasdite në veriperëndim. Temperaturat minimale do të luhaten 9-17 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 20 -23°C në veri, 27 -28°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit. Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 6-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3-4 ballë në det të hapur.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts