Saturday, July 20, 2024
HomeAktualitetGjithçka gati për samitin e Procesit të Berlinit! Rama para Kryeministrisë, pret...

Gjithçka gati për samitin e Procesit të Berlinit! Rama para Kryeministrisë, pret liderët e BE

-

Duket se gjithçka është gati për samitin e Procesit të Berlinit, që mbledh sot në Tiranë liderët europiane dhe ata të rajonit.

Si i zoti i shtëpisë, kryeministri Edi Rama ka dalë nga zyra e tij, për të pritur liderët në një tapet të kuq të vendosur para Kryeministrisë, në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Zoti Rama do të presë të gjithë liderët, deri sa të nisë dhe sesioni i parë i punës, që do të jetë në orën 12:00. Mbledhja do të mbahet në ambientet e Piramidës.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts