Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetJep dorëheqjen Ardi Veliu, largohet nga drejtimi i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore

Jep dorëheqjen Ardi Veliu, largohet nga drejtimi i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore

-

Ardi Veliu ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore.

Gjatë ditës së sotme, Ardi Veliu ka zhvilluar mbledhje me vartësit e tij, dhe u ka bërë të ditur largimin e tij nga AMP.

Veliu mori drejtimin e Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore më 2 shtator 2022.

Ai zëvendësoi në këtë post Muhamet Rrumbullakun.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts