Monday, December 11, 2023
HomeAktualitetBalla: Rreth 300 mijë bimë të asgjësuara, mbi 500 arrestime dhe procedime...

Balla: Rreth 300 mijë bimë të asgjësuara, mbi 500 arrestime dhe procedime penale

-

Ministri i Brendshëm Taulant Balla është shprehur përmes një postimi në rrjetet sociale se operacioni kombëtar kundër kultivimit të drogës ka sjellë asgjësimin e rreth 300 mijë bimëve narkotike dhe mbi 500 arrestime e procedime penale.

Ai shkroi se Policia e Shtetit po i ngre rezultatet e veta dita ditës në një nivel tjetër.

“Uroj që me ndihmën e Zotit dhe mbështetjen e njerëzve, komuniteteve, të jemi fuqia e madhe e ndryshimit të mëtejshëm, që shqiptarët duan dhe meritojnë nga ne”, u shpreh Balla.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts