Sunday, December 10, 2023
HomeAktualitetDeputetët e opozitës krijuan tensione dje në Kuvend, PS mbledh firmat, do...

Deputetët e opozitës krijuan tensione dje në Kuvend, PS mbledh firmat, do të kërkojë përjashtimin e tyre

-

Partia Socialiste ka mbledhur firmat dhe do t’i kërkojë Kuvendit përjashtimin e deputetëve të opozitës që u përfshinë dje në kaos.

Sakaq, pritet të jenë rreth 4 ose 5 deputetë të opozitës për të cilët do të kërkohet përjashtimi, ndërkohë që nuk dihet se cili do të jetë vendimi i Sekretariatit të etikës.

Ndër të tjera thuhet se një prej deputetët për të cilët do të kërkohet përjashtimi është Ervin Salianji, i cili u bë dje protagonist në sallën e Kuvendit, ku hodhi dhe tymuese.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts