Sunday, January 24, 2021

Superstrade apo rruge rurale?

Bukurine qe i shton pranvera, ia shemtojne mbeturinat dhe inertet ! Edhe pse eshte nder akset rrugore me te rendesishme te vendit dhe thuajse...

Kosovaret, pushuesit e pare ne Velipoje

Pushuesit e pare te këtij sezoni kane filluar te vine ne plazhin e Velipojes. Janë nga disa zona te Kosoves, si Prishtina, Ferizaj ,...

Rama sjell “njeriun” e Fatos Nanos në krye të AKEP

Një nga drejtuesit kryesor të Partisë Socialiste kur drejtohej nga Fatos Nano, Ilir Zela është rikthyer sërish në pozicione të rëndësishme në administratë, por...

Fushë Arrëz, Pukë /Dokumentohet ngjarja e ndodhur me datë 09.08.2017, ku...

  Ndalohen 3 shtetas të shpallur në kërkim si autor të dyshuar të ngjarjes. Nga Seksioni për Hetimin dhe Parandalimin e Krimeve u ndaluan shtetasit në...

Artikujt e fundit