Thursday, January 28, 2021

Te tjera levizje ne drejtorite e Shkodres / Emerohet drejtuesja e...

Drejtoria Rajonale e Sherbimeve te Transportit Rrugor Shkoder tashme ka nje drejtues te ri.  Nga kjo e premte, Egla Mirashi do te jete ne postin e drejtoreshes se...

Nga nesër nis zbatimi i urdhrit të ri për qarkullim, ja...

Ne nje kohe kur kryeministri Edi Rama deklaroi dje se duke nisur nga e hena do te niste levizja e mjeteve, me orare te...

Lajm i madh për shqiptarët, Anglia merr vendimin e papritur për...

Një mundësi e artë e duket se ka ardhur nga Britania për të gjithë emigrantët, përfshirë edhe mijëra shqiptarët që e duan të pajisen...

DETAJE TË FORTA, KUSH ËSHTË TRESHJA E PROKURORËVE QË KËRKON ARRESTIMIN...

Detaje të forta vijnë nga treshja e Prokurorëve që i kërkon Këshillit të Mandateve të heqin imunitetin dhe të arrestojnë ish-ministrin e Brendshëm Saimir...

Patentat shqiptare së shpejti do të njihen në Gjermani dhe Spanjë…

  Patenta shqiptare, së shpejti njihet në Gjermani dhe Spanjë. Burime pranë këtij dikasteri thanë se negociatat kanë pak muaj që kanë filluar, ndërkohë që nuk...

Lajmi i fundit: 9 drejtues dhe mjeke te spitalit te Shkodres...

Pas nje hetimi dymujor te Prokurorise Shkoder ne bashkepunim me drejtorine e policise me kerkese te Prokurorise Shkoder u caktuan dhe ekzekutuan masa sigurie...

Covid-19/ Doni të merrni autorizime për të lëvizur?! Ja hapat që...

  Për t’u ardhur në ndihmë të gjithë qytetarëve në lidhje me zgjidhjen e kërkesave të domosdoshme dhe për nevoja urgjente shëndetësore dhe të biznesit,...

Berisha poston videon: Dhunë e turpshme në rrugën e Kombit, shumë...

  Reagon për herë të parë pas protestës në rrugën e Kombit edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Duke postuar një video nga momentet e konfrontimit të...

Çfarë po ndodh në bregdet? Berisha publikon videon: Helikopteri mbi një...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të dërguar nga qytetari dixhital ku duket një helikopter që lëviz mbi një fshat megjithëse moti është...

Shënohet viktima e pestë nga koronavirusi në Shqipëri: Humb jetën biznesmeni...

Shqipëria shënon viktimën e 5 të koronavirusit COVID-19. Burimet bëjnë me dije për Ora News se ka ndërruar jetë sot në mëngjes në spitalin infektiv...

Artikujt e fundit