Thursday, March 21, 2019

Deputeti i PD, Bardh Spahia: 11 kuksianët janë simbol i revoltës...

Ne mbeshtetje te 11 kuksianeve te arrestuar eshte edhe deputeti i PD, Bardh Spahia i cili duke kerkuar lirimin e 11 te arrestuar thote...

Deputeti i PD, Ervin Salianji në Shkodër: Të arrestohen kriminelët Saimir...

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka mberritur ne GJykaten e Apelit te Shkodres, per te qene ne mbeshtetje te 11 kuksianeve. Salianji: Aty jane 11...

Deputeti, Dashamir Shehi: Sot ka shumë kriminelë që gjykohen në gjendje...

Pjese e deputeteve te partise demokratike qe kane ardhur per te mebshtetur 11 kuksianet e arrestuar eshte edhe Kryetari i LZHKP, Dashamir Shehi ku...

Seanca për 11 kuksianët e arrestuar, mbërrijnë familjarët dhe deputetet e...

Vetem pak minuta kane mbetur nga nisja e seances gjyqesore ne Gjykaten e Apelit te Shkodres, per 11 kuksianet e arrestuar. Forca te shumta...

Kotzias optimist se ngociatat me Shqipërinë finalizohen në fund të majit

Ministri i jashtëm grek, Nikos Kotzias është shprehur optimist se negociatat me Shqipërinë do të jenë finalizuar deri në fund të muajit të ardhshëm....

Prokurorja e Shkodrës Nikëhasani e cila nuk justifikoj pasurinë: Kam lënë...

Para pak minutash u mor vendimi në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, përbërë nga Suela Zhegu, Genta Tafa (Bungo) dhe Pamela Qirko për të...

Nuk justifikoj pasurinë, Besa Nikëhasanaj: Ju siguroj nuk e kam shkelur...

Prokurorja e Apelit të Shkodrës Besë Nikëhasanaj e quan të padrejtë vendimin e KPK-së. E indinjuar ajo thotë se ka punuar me përkushtim dhe nuk...

Nuk kaloj Vettingun, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e Shkodrës, Nikëhasani...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkon nga detyra prokuroren e Apelit Shkodër, Besa Nikëhasani. Besa Nikëhasani ishte prokurorja e parë që u thirr në seancë...

Deklarimi i pasurisë, jepet sot vendimi për prokuroren e Shkodrës Besa...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit pritet të japë sot vendimin për prokuroren e Apelit Shkodër, Besa Nikëhasani. Besa Nikëhasani ishte prokurorja e parë që u...

Sot seanca, 11 kuksianët kërkojnë lirinë në Apelin e Shkodrës

Në Gjykatën e Apelit të Shkodrës do të zhvillohet seanca për vlerësimin e masës së sigurisë të 11 kuksianëve te ndaluar pas protestës në...

Artikujt e fundit