Saturday, August 15, 2020

Revolta e mjekëve në QSUT, Manastirliu tregon “marrëveshjen” që i mbajti...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu e ftuar në studion e emisionit “Kjo Javë” në News 24 sqaroi për herë të parë...

Dëshmia, mjeku i Enverit zbulon raportet me familjen Hoxha, ja çfarë...

Në një intervistë profesor Hektor Peçi, i cili ka qenë per 7 vite mjeku personal i Enver Hoxhës, flet per raportin me familjen e...

Gjoka: Skuadra nuk ngre kokë sepse po na masakrojnë me kritika

Trajneri në prag të sfidës në Vlorë vlerëson Flamurtarin, por minimalisht kërkon që të mos dalë të paktën pa pikë nga kjo ndeshje Vllaznia kërkon...

INTERVISTA E PLOTË/ Jozefina Topalli: Rama e Basha janë bashkë, duhet...

Një nga zërat më të fuqishëm dhe me influencë në Partinë Demokratike, Jozefina Topalli sot në Ditën e Rinisë, ku mijëra studentë u ngritën...

Dëshmia e ish-studentit të dhjetorit: Çfarë na tha Azem Hajdari kur...

Diplomati dhe përkthyesi Kujtim Morina një nga studentët e dhjetorit të vitit 1990 në një shkrim ekskluziv për “BalkanWeb” për Ditën e Rinisë, kujton momentet e...

E rrallë! Nëna e mbretëreshës Geraldinë: Ju rrëfej orët e tmerrit...

Gazeta franceze, « Paris-soir », ka botuar, të hënën e 17 prillit 1939, në faqet n°1 dhe 3, rrëfimin e nënës së mbretëreshës Geraldinë, e cila gjendej në...

Ngjela: Peshqit e mëdhenj janë kapur, thjesht pritet anija në breg.

I ftuar në “360 Gradë” të Artur Zhejit, avokati Spartak Ngjela ka bërë një analizë të thellë të situatës politike në vend. Gjatë emisionit...

Cili eshte momenti me i veshtire ne kete detyre dhe raporti...

E ftuar në pasdite në “Top Channel” ish- ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka rrëfyer momentin e saj më të vështirë në këtë detyrë...

Malltezi: Qeveria shqiptare po negocion me Italine per furnizimin me uje

Kreu i Departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi ishte i ftuari i mbrëmjes së sotme në Syri.net, të moderuar nga Alen Xhelili. Gjatë intervistës...

Mjeku shqiptar i cili nuk u pranua nga Rama,tani i punesuar...

I ri, ambicioz, i shkolluar në universitetet më të mira të botës, Taulant Muka sot po jeton ëndrrën e të gjithë mjekëve të rinj...

Artikujt e fundit