Tuesday, June 2, 2020

Cili eshte momenti me i veshtire ne kete detyre dhe raporti...

E ftuar në pasdite në “Top Channel” ish- ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka rrëfyer momentin e saj më të vështirë në këtë detyrë...

Dezertimi i 4 Komandove, ish-shefi i shtabit të FA-ve: Tradhti e...

Ish-shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura e ka quajtur dezertimin e katër ushtarakëve të trupave Komando, një akt burracakërie dhe tradhtie....

Lubonja: Maxhoranca po mbron Tahirin,po fshihet nje bande kriminale

    I ftuar në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’ Lubonja pohoi se pas kësaj çështje fshihet një bandë kriminale, ndërsa shtoi se intelektualët që nuk reagojnë...

Hahn: Progres-Raporti për Shqipërinë do jetë pozitiv

Intervistë ekskluzive për DW e komisionerit të BE për Politikën e Fqinjësisë Europiane dhe Negociatat e Zgerimit. Hahn flet për lirinë e medias dhe...

Puna për reformën zgjedhore, Bledi Çuçi: Nisim këtë javë

Socialistët presin ta nisin punën për reformën zgjedhore brenda kësaj jave. Bashkëkryetari socialist i komisionit të posaçëm, Bledi Çuçi tha në një intervistë për...

“Shkodra më dha jetë!” Gjyqtari nga Tropoja, Hasan Selimi, në “Perspektivë”...

    Emisioni “Perspektive” i tv1 – channel, kesaj radhe i eshte kushtuar gjytarit te gjykates se Shkodres, Hasani Selimi, i cili eshte ne prag te...

Artikujt e fundit