Wednesday, June 20, 2018

Aksident në aksin Fushë Krujë-Laç, vdes tragjikisht 23-vjeçarja (Emri)

FUSHE KRUJE– Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur rreth mesditës së sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç. Mësohet se një makinë...

LAJM I FUNDIT/ Gjendet i varur një i dënuar nga Shkodra...

Një 20 vjeçar është gjetur i varur në burgun e Shën Kollit. Florjan Kodra ishte dënuar për veprën penale 'Vrasjë mbetur në tentativë' dhe 'Armëmbajtje...

Patozi kujton Sokol Olldashin,i cili u nda nga jeta 4 vite...

Ish-deputeti i PD, Astrit Patozi ka kujtuar sot Sokol Olldashin, i cili 4 vjet më parë u nda nga jetë në një aksident. Në një...

Aksident me pasojë vdekjen në aksin nacional Milot-Mamurras

Një person ka gjetur vdekjen në një aksident rrugor që ndodhi pasditen e sotme pranë kryqëzimit të Patokut në aksin nacional Milot-Mamurras. Paraprakisht dyshohet se...

Kush i la në makinë patentat e Tahirit? Zbardhen përgjimet e...

  TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda la sot në burg biznesmenin Orest Sota të cilit iu gjetën në makinë 863 mijë euro dhe dy patenta...

Puke, proçedohen 3 shtetas per gjueti te paligjshme / Bllokohen armet...

Vijon puna nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e rasteve të gjuetisë së paligjshme. Bllokohen 3 armë gjahu...

Denoncimi/Punonjesi i policise ne Diber me ka vrare bashkeshortin ne vitin...

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetareje dixhitale, e cila thotë se punonjësi i policisë në komisariatin e Dibrës, Eduard Kaba...

Si u arrestua i forti i Shkodrës, ishte në përgjim prej...

Zbardhen detaje për arrestimin e Renard Tata, i etiketuar si i paprekshmi dhe i forti i Shkodrës. Arrestimi u bë në momentin që vajzat...

ZHDUKJA E AVOKATIT MUÇO, ZBARDHEN DETAJE SHOKUESE TË TRUPIT QË U...

  Prej më shumë se 2 javësh zhdukja e avokatit shqiptar Besnik Muço pasi hipi në tragetin e linjës Durrës-Bari duke mos lënë asnjë gjurmë,...

Trupi i pajete ne Leçe mund ti perkase avokatit te zhdukur...

Një trup i pajetë i gjetur më 6 nëntor pranë një shkëmbi në Castros, në bregdetin e Leçes në Itali dyshohet se i përket...

Artikujt e fundit