Friday, February 26, 2021

Tragjike në Itali, 46-vjeçari shqiptar humb jetën në aksident në ditën...

  Një 46 vjeçar shqiptar humbi jetën në një aksident rrugor në Itali në ditën e lindjes. Viktima është Sokol Keci, shtetas italian por me origjinë...

Doli për peshkim dhe nuk u kthye më, gjëndet i mbytur...

Një peshkatar 65-vjeçar është mbytur në liqenin e Shkodrës. Sipas të dhënave të familjarëve mësohet se viktima me iniciale S.S kishte dalë për të peshkuar...

Aksident i rëndë/ Ambulanca del nga rruga, vdes pacienti, plagoset shoferi

  Policia e Fierit ka dalë në një informacion paraprak lidhur mbi aksidentin e ndodhur në autostradën Fier-Lushnjë, ku si pasojë e daljes së ambulancës...

Bleona Mata dhe dy mitur të tjerë shqiptarë në faqen botërore...

  Sot është Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve të Zhdukur, ndërsa ende nuk dihet fati i shumë prej tyre. Në portalin botëror për fëmijët e zhdukur, Global...

Aksident në Fushë Krujë: Automjeti përplas për vdekje 73-vjeçarin teksa lëvizte...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë Krujë ku për pasojë ka mbetur i vdekur një 73-vjeçar i cili po lëvizte me biçikletë. Ngjarja...

Itali, xhelozia tërbon 46-vjeçarin shqiptar, qëllon me armë gruan dhe e...

Një 46-vjeçar shqiptar ka qëlluar me armë ndaj bashkëshortes së tij 40 vjeç dhe më pas e ka goditur me thikë në krah dhe...

Plagosën 29-vjeçarin në Kavajë, pranga autorit, në kërkim dy bashkëpunëtorët

  Policia e Kavajës ka vënë në pranga autorin e plagosjes me armë zjarri të 29- vjeçarit M. Xh, ngjarje e ndodhur në orët e para...

Kryente qitje me armë zjarri duke shkaktuar panik te banorët, arrestohet...

Një 23-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi qëlloi me armë zjarri në ajër duke krijuar panik tek banorët. Ngjarja ndodhi në fshatin Gojan i Madh...

Furnizonin Europën me marijuanë nga Spanja, shkatërrohen 6 laboratorë me drogë...

  Një operacion i gjerë antidrogë i policisë spanjolle çoi në çmontimin e 6 laboratorëve për kultivimin e marijuanës. Në pranga ranë 17 persona, shumica...

Shkodër/ Arrestohet 51 vjecari i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik...

  Shkodër Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Kapet dhe arrestohet me qëllim ekstradimi drejt Italisë, 51-vjeçari i dënuar me 15 vjet...

Artikujt e fundit