Tuesday, July 16, 2019

Serë me kanabis në Lezhë, arrestohen kryeplaku i fshatit dhe dy...

LEZHE – Në vijim të luftës kundër drogës, policia gjatë operacionit “Kolsh” ka arritur të sekuestrojë 335 kg lëndë narkotike marijuanë në qytetin e...

Zbardhet vrasja e efektivit të FNSh, shokët e paralajmëruan për rrezikun

Prokuroria zbardh skemën e vrasjes së efektivit të FNSh-së, Ardian Kodra më 2 shtator  2017 në Torovicë të Lezhës. Në seancën e sotme gjyqësore është...

Shqipëri-Itali/ Polici, SHISH, FA dhe Garda në gatishmëri. Bllok tifozëve të...

TIRANË- Duket se i gjithë shteti është në gatishmëri për ndeshjen e së hënës mes Shqipërisë dhe Italisë e vlefshme për kualifikueset e Kupës...

Arrest me burg per B.Harushaj, shperndaresin e kokaines ne Shkoder

Gjykata e Shkodrēs ka vendosur masēn e sigurisē “arrest me burg” me afat 40 ditë pēr shtetasin Blerim Harushaj, i akuzuar si shpērndarēs kokaine....

I arrestuar për vrasje në Itali, kush është ish-sportisti shkodran që...

TIRANË- Policia e Tiranës ka vënë në pranga 39-vjeçarin Neritan Pipa sot, pasi akuzohet për përndjekjen e ish-të dashurës, të cilën e ka mbajtur...

U aksidentua mbreme tek “Ura e Thive”, humb jeten sot 50vjecari...

Një aksident i rëndë u shënua mbrëmjen e kaluar në qytetin e Shkodrës, ku një 50vjeçar që po udhëtonte me motoçikletë mbeti i plagosur rëndë. Përplasja...

Policia arreston 2 vellezer te shpallur ne kerkim per vrasje ne...

Vihen në pranga 2 persona të shpallur në kërkim të dyshuar si autorë të vrasjes me armë zjarri të shtetasit G.M. ndodhur 1 vit...

Ne banesen e B.H policia sekuestron edhe 100 doza kokaine. Vijon...

  Policia e Shkodres ka arrestuar nje trafikant te lendeve narkotike ne Shkoder. Gjate arrestimit ne flagrance, te riut Blerim Harushaj iu sekuestruan 15 doza...

Ne banesen e B.H policia sekuestron edhe 100 doza kokaine. Vijon...

Policia e Shkodres ka arrestuar nje trafikant te lendeve narkotike ne Shkoder. Gjate arrestimit ne flagrance, te riut Blerim Harushaj iu sekuestruan 15 doza...

Policia dhe FSHF nisin gjobat dhe perjashtimet per tifozet problematik

Policia e Shtetit Në zbatim të Ligjit "Për Sportet", Policia e Shtetit nis aplikimin e gjobave dhe përjashtimet nga stadiumet, për tifozët që kryejnë shkelje. Pranë...

Artikujt e fundit