Monday, January 22, 2018

Kush i la në makinë patentat e Tahirit? Zbardhen përgjimet e...

  TIRANË- Gjykata e Krimeve të Rënda la sot në burg biznesmenin Orest Sota të cilit iu gjetën në makinë 863 mijë euro dhe dy patenta...

Puke, proçedohen 3 shtetas per gjueti te paligjshme / Bllokohen armet...

Vijon puna nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e rasteve të gjuetisë së paligjshme. Bllokohen 3 armë gjahu...

Denoncimi/Punonjesi i policise ne Diber me ka vrare bashkeshortin ne vitin...

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetareje dixhitale, e cila thotë se punonjësi i policisë në komisariatin e Dibrës, Eduard Kaba...

Si u arrestua i forti i Shkodrës, ishte në përgjim prej...

Zbardhen detaje për arrestimin e Renard Tata, i etiketuar si i paprekshmi dhe i forti i Shkodrës. Arrestimi u bë në momentin që vajzat...

ZHDUKJA E AVOKATIT MUÇO, ZBARDHEN DETAJE SHOKUESE TË TRUPIT QË U...

  Prej më shumë se 2 javësh zhdukja e avokatit shqiptar Besnik Muço pasi hipi në tragetin e linjës Durrës-Bari duke mos lënë asnjë gjurmë,...

Trupi i pajete ne Leçe mund ti perkase avokatit te zhdukur...

Një trup i pajetë i gjetur më 6 nëntor pranë një shkëmbi në Castros, në bregdetin e Leçes në Itali dyshohet se i përket...

ALARMI: TRAFIKANTËT E FEMRAVE SHQIPTARE NËPËR BOTË SOT JANË DEPUTETË

  Deputetja e PD, Albana Vokshi ka ngritur shqetësimin se numri i femrave të trafikuara jashtë vendit është rritur dhe është më i lartë se...

Azilkërkuesit/ Gjermania do të rikthejë 14 mijë shqiptarë…

  Rreth 14 mijë shqiptarë që kanë paraqitur kërkesën për azil në Gjermani do të rikthehen në Shqipëri. Vetëm gjatë këtij viti Gjermania ka riatdhesuar...

Rrjedhje gazi në një shkollë 9-vjeçare në Bulqizë, asfiksohen 10 nxënës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në shkollën e Shupenzës në Bulqizë. Disa nxënës të shkollës 9-vjeçare janë asfiksuar, pasi ka...

Si e priti Denis Shtraza pretencën e Krimeve të Rënda, çfarë...

Zbardhen të tjera detaje nga seanca gjyqësore tek Krimet e Rënda ku prokuroria kërkoi dënimin me burg të përjetshëm për Denis Shtrazën, njeriun që...

Artikujt e fundit