Thursday, August 22, 2019

Shkoder, grabiti me dhune dy gra, arrestohet 27 vjecari (emri)

  Shkodër Dokumentohen dy vjedhje të ndodhura në qytetin e Shkodrës Arrestohet një shtetas si autor i këtyre ngjarjeve Më datë 21.10.2017, nga shërbimet e Komisariatit të Policisë...

VIDEO/ Si u shkatërruan ‘Habilajt’, 50 mijë përgjime, i penduari që...

   Guardia di Finanza e Comos dhe Squadra Mobile e policisë së Ragusas, në kuadrin e operacionit të përbashkët me emrin e koduar “Balkan” kanë...

ARRESTIMI I TAHIRIT/ PROKURORIA: KEMI PROVA TË REJA! RUÇI NXJERR JASHTË...

Prokurori Besim Hajdarmataj ka kërkuar që mbledhja e Këshillit të vazhdojë pa kamera duke pretenduar se ka prova të reja. Këtë e ka mbështetur edhe...

VIDEO/ Skaf, makina e biznese, ja pasuritë që iu sekuestruan Habilajve...

VLORE- Policia e Vlorës po vijon mega-operacionin për “Bandën e Babicës” në Vlorë ku dy ditë më parë u sekuestruan 4 ton drogë, ndërsa gjatë...

LAJM I FUNDIT/ Ndalohet gomonia me 15 mln euro drogë në...

ITALI- Ushtarët në bordin e një avioni Air Force One në hapësirën ajrore të Barit u nisën për në det dhe bllokuan një gomone...

Kërkesa zyrtare e prokurorisë: Kontroll personal dhe të banesës së Sajmir...

Prokuroria për Krime të Rënda kërkon nga Kuvendi i Shqipërisë autorizimin për heqjen e imunitetit të deputetit Saimir Tahiri, në vijim të një hetimi...

Deklarata – Çako: Në 9 muaj kemi sekuestruar 35 milion euro...

35 milion euro pasuri kriminale janë sekuestruar në harkun kohor të 9 muajve nga policia e shtetit. Shifra u bë publike nga Drejtori i...

Me kamion e furgon drejt Vlorës, shihni si transportohen 10 ton...

VLORË- Një kamion i mbushur plot e përplot me drogë dhe një furgon mallrash. Ka qenë rezultati i operacionit të zhvilluar mbrëmë në Babicë të...

TRYEZA/ ‘Sulm frontal’ kundër lidhjeve të politikës me krimin, detajet e...

TIRANE- Zhvillimet e fundit politike në vend, ku implikimi i emrit të ish-ministrit Saimir Tahirit nga Moisi Habilaj e Sabaudin Çelaj, dy trafikantët e drogës...

Dritan Zagani: Skafin e Tahirit e mbanin Habilajt, desh më ngulën...

TIRANE- Ish-shefi i Antidrogës në Policinë e Vlorës, Dritan Zagani në një lidhje me “Skype” ka folur gjithçka di pas zhvillimeve e fundit për çështjen...

Artikujt e fundit