Thursday, December 12, 2019

Aleksandër Ndoka përcillet në banesën e fundit, mesazhi i ndjerë i...

Deputeti i Partisë Socialiste për qarkun e Lezhës, Pjerin Ndreu i ka kushtuar disa fjalë të ndjera mikut të tij, Aleksandër Ndoka, vëllai i...

Kryeprokurori i përkohshëm, skadon sot afati i aplikimeve

  Sot përfundon afati për paraqitjen e dosjeve të kandidatëve për Kryeprokuror të përkohshëm të Shqipërisë. Komisioni i Ligjeve vendosi pasditen e së enjtes pesë ditë...

‘Në karrocë me rrota dhe përçartje mendore’, Sokol Hoxha flet për...

Djali i Enver Hoxhës, Sokol Hoxha gjatë intervistës për “Panorama” rrëfen detaje nga momentet e fundit të të atit dhe takimet me të. Teksa tregon...

Funerali i Aleksander Ndokes, i biri i jep lamtumirën duke i...

I është dhënë sot lamtumira e fundit, Aleksander Ndokës, vëllait të ish deputetit të Partisë Socialiste Arben Ndoka i cili u ekzekutua me armë...

I ekzekutuan të atin, nipi i ish-deputetit të PS lë qelinë...

Djali i Aleksandër Ndokës, vëllait të ish-deputetit të PS-së Arben Ndoka i ekzekutuar mbrëmjen e së premtes me breshëri plumbash afër banesës së tij,...

Nga konfliktet e djemve te pronat në bregdet, pistat e dyshimit...

Ekspertët e Krimeve të Rënda në Policinë e Shtetit po marrin në shqyrtim të gjitha pistat për vrasjen e Aleksandër Ndokës, vëllait të ish-deputetit socialist,...

U kapën me 42 kg drogë në parkingun e qendrës tregtare,...

Pas arrestimit të dy shqiptarëve rreth një javë më parë pasi u kapën me drogë, mediat italiane kanë bërë të ditur identitetet e tyre...

I ekzekutuan me breshëri plumbash vëllain, fjalët prekëse të ish-deputetit socialist

Pas ekzekutimit të të vëllait me një breshëri plumbash, ish-deputeti i Partisë Socialiste Arben Ndoka ka reaguar me një status prekës në Facebook. “Punoi me djerse...

Ekzekutimi i Ndokës? Familjarët: Menduam se ishin fishekzjarre

Ekzekutimi i Aleksandër Ndokës, vëllait të ish deputetit Arben Ndoka mund të ketë ndodhur rreth orës 22:30 minuta të së premtes (8 dhjetor 2017)...

Shqiptari nga Kosova masakrohet me thikë në mes të Vienës

Një 33-vjeçar nga Kosova është vrarë është me thikë në Austri. Mediat raportojnë se ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 22:00 në rrugën “Favoritenstasse-Heute”, kur...

Artikujt e fundit