Friday, May 29, 2020

Pranga shqiptarit në Itali, qeni antidrogë zbuloi se ku e kishte...

Një 22-vjeçar shqiptar ka rënë në pranga në Itali, pasi u kap me një sasi kokaine. Gjatë një kontrolli policor në Nereto, shqiptari u...

Shqipëria pjesë e operacionit të Europol për trafikun e armëve, 18...

  Më shumë se 135 armë dhe 700 mijë municione janë sekuestruar në një operacion të gjerë të europolit kundër trafikimit të armëve në ballkanin...

Sekuestrohet 1 kg lëndë narkotike Cannabis në Pukë, arrestohet poseduesi i...

  Sekuestrohet 1 kg e 260 gr lëndë narkotike Cannabis Sativa Arrestohet në flagrancë poseduesi i lëndës narkotike Më datë 24.11.2017, nga strukturat e Seksionit Kundër narkotikëve...

Merr flakë papritur, shkrumbohet banesa në Lezhë (Foto)

Një banesë është djegur plotësisht në Lezhë. Banesa e Gjek Lekës ndodhet në afërsi të shinave të trenit në Ishull Lezhë. Të gjithë familjarët kanë...

POLICIA SQARON GRABITJEN NE DUKAGJIN, SHOQEROHEN DISA PERSONA…

  Në datë 23.11.2017, rreth orës 14:15, Policia u njoftua se në rrugën e Dukagjinit, në fshatin Kir, 3 persona të armatosur dhe me maska...

U kap me 863 mijë euro, biznesmeni Sota kërkon lirinë në...

 Biznesmeni Irest Sota depoziton ankim pranë Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda. Pak ditë më pare ndaj tij u dha arrest me burg....

GRABITJA ME ARMË NË DUKAGJIN, PASAGJERËT RRËFEJNË TMERRIN: NA THANËN KUSH...

  7 persona janë grabitur dje në furgon në Kir të Dukagjinit. Tre persona ma maska dhe të armatosur kanë ulur nga makina pasagjerët dhe shoferin...

Analisti Andi Bushati: Habilajt i përdornin komisariatet si bordello

Analisti Andi Bushati ka folur për inkriminimin e policisë së shtetit dhe arratisjen e ish-zyrtarëve të lartë të policisë. Në emisionin “Të Paekspozuarit” në...

Akuza: Jaeld Çela dyshohet se fshihet në shtetin e Panamasë

  Ish-drejtori i policisë së Vlorës Jaeld Çela, ish-shefi i postës Kufitare Dhërmi, Sokol Bode dhe ish-shefi i Krimeve të Rënda dhe Krimit të Organizuar...

Kapet në Holandë i shumëkërkuari nga Puka, anëtar i “Bandës së...

Policia holandeze ka vënë në pranga një shqiptar të shpallur në kërkim nga Interpol Tirana dhe të akuzuar për disa vepra penale, po ashtu...

Artikujt e fundit